Dali Cafe & Bar

Dali´deki misafir dedi ki;
Herşey pembe bugün, Yanaklarım sanki görünmez iki el tarafından yanlara çekiliyor. Kocaman bir gülümseme var dudaklarımda,
Mutluyum...
Damarlarımda dolaşan coşkuyu, sevinci hissediyorum. Dertlerim dert değil, yapılacak işler iş değil, herşey kolay, herşey çok basit bugün. Ulaşılamaz, yapılamaz, başarılamaz hiç bir şey yok bugün. Biliyorum ki ben bugün hayat enerjisiyle doluyum.
Çünkü ben Dali'deyim bugün...

Hakkımızda..

Bildirmezseniz Bilemeyiz, Bilmezsek Çözemeyiz...

Sloganımız sayesinde, Misafirlerimizden gelen her öneriyi, mümkün olduğunca değerlendirmeye çalıştık. Çünkü insanlar, isteklerine ulaştıkları zaman eğlenirler ve mutlu olurlar. Bu sayede çevrelerine pozitif enerji saçarlar. İşletmemizin öncelikli hedefi misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak ve onları gülen gözlerle uğurlamaktır.

Eğlenmek istiyorsan, Dali'nin ritmine kulak ver!

İnsanlar hep dağların zirvelerine, denizin dalgalarına, Okyanusun derinliklerine ya da ulaşılamaz yıldızlara hayrandırlar. Fakat en büyük mucize olan kendilerini görmeden geçip giderler...

Elimizden geldiğince Allahın bu büyük mucizesine hizmet vermek ve onların kendilerini görmelerini sağlamak bizim mutluluk kaynağımız olmuştur. Bu sayede mükemmel hizmet gerektiren işimizi, tüm titizliğiyle, en iyi şekilde yapmaya büyük özen gösteriyoruz. Bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorsanız, sizi de bekleriz...

Dali'de neler var ?

Dali'de heyecan var.. neşe var.. gülümseyen yüzler var.. Dali'de daha fazlası var.. keşfetmek için beklemene gerek yok durma sende gel keşfe katıl..

Dali'de bar, nargile, canlı müzik, açık hava sinema keyfi ve daha fazlası var..

Kış aylarında açık hava şömine keyfi, özel günlerde özel partiler var, bilardo var, dans şovları var..

Animasyon gösterileri var özel günlerinizi kutlamanız için özel etkinlikler hazırlanır.

Yiyecekler

Başlangıçlar, çorbalar, salatalar, ana yemekler, ızgaralar, mezeler, tatlılar, kahvaltı ve gözlemeler hem gözünüze hem damak tadınıza uygun birbirinden lezzetli yiyecek seçeneklerini bir arada sunmaktayız.

İçecekler

Dali Cafe&Bar'da canınızın çektiği yazın sıcaklarında içinizi serinleten içecekler kışın içinizi ısıtan içecekler ile kendinizi ödüllendirirsiniz.. Dali'de alkollü ve alkolsüz tüm içecekler mevcuttur.. En güzel kahveden, en doğal bitki çaylarına.. Dünyaca ünlü kokteyllerden, bilinen tüm alkollü içkilere kadar onlarca çeşidimizle sizleri bekliyoruz..

İletişim Bilgileri

Kroki :

Telefon:
+(90) 541 771 25 88

Adres:
Dali Cafe Bar
Akdeniz Mah. Kocareis Cad. Bahar Sok. No:1
Belek / Antalya / Türkiye

E-Posta:
dalikeyf@windowslive.com
dalibelek@gmail.com