Dali Sağlıklı Yaşam Merkezi

Dali kalitesi ile yeni bir sektörde hizmetinizdeyiz.
Dali Cafe&Bar sizlerin ilgisi ile bugünlere geldi. Ve artık sizlere Belek'te sağlık, spor ve yaşam odaklı yeni bir marka ile hizmet vermeye başlıyoruz. Dali SYM (Sağlıklı Yaşam Merkezi)'ni açarak alanında çok önemli ilkleri bir arada sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sağlıklı Yaşam...

Günümüz şartlarında insanlar gün boyu çok yoğun çalıştıkları için yoruluyorlar ve strese giriyorlar. Genellikle de iş sonrası bu yorgunluklarını atmak ve rahatlamak amacıyla bir kafe de bir iki yudum birşeyler içerek rahatlamayı umut ediyorlar. İşte bu noktada devreye biz giriyoruz. Özenle seçtiğim personelim ile birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlayıp kendilerini iyi ve özel hissetmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Biz misafirlerimizi şımartıyoruz.

Dali Sağlıklı Yaşam Merkezinde neler var ?

Merkezimiz de bay-bayan kuaförü, kozmetik, pedikür-manikür vs. kuaför aktiviteleri, iki adet sauna (bir tanesi bayanlar için özel), buhar odası, masaj çeşitleri, kafeterya, çeşitli dans ve dövüş sporları, pilates, yoga, cimnastik, bale vs. grup dersleri, çocuk oyun parkı, fitness mevcuttur.

Tesisimizde iki adet personel trainer hocamız, iki adet dalında uzman fitness eğitmenimiz ve iki adet stajer hocamız mevcut. Salonumuzda her daim sizi yönlendirecek ve sizi bilgilendirecek bir danışman hoca bulmanız mümkün.

Çocuklar için ...
Bebeği olan misafirlerimizi de düşündük. Örneğin hamilelik sonrası aldıkları fazla kiloları atmakta zorlanan arkadaşlarımızın da ilgisini çekecek bir proje geliştirdik. Bebekleri ile birlikte tesisimize rahatlıkla gelebilirler. Onlar sporlarını yaparken, bebeklerini de çocuk oyun parkına bir bakıcı eşliğinde bırakabilirler. Hem spor yaparken çocuklarını yanlarından ayırmamış olurlar, hem de çocukları bu süre boyunca hem eğlenmiş hem de sosyalleşmiş olur.

Ayrıca çocuklar için doğum günü kutlaması vb. etkinlikler organize edilir. Çocuklarınızın nezih bir ortamda eğlencelerini düzenlemek istiyorsanız bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Spor Mutluluktur!

Dali SYM olarak biz, insanların daha çok spor yapmaları için elimden geleni yapmak istiyoruz. Çünkü spor yapmak sağlıklı düşünmemizi sağlar. Bize kedimizi dinç hissettirir. Vücudumuzun mutlu olmamızı sağlayacak hormonlar salgılamasına neden olur. Mutlu insanlar da başkalarını mutlu ederler. Sağlıklı bir toplum için bu gerekli. Bizce gerçek mutluluğun sırrı önce başkalarını mutlu edebilmektir. Misafirlerimizin buradan gülen gözlerle ayrıldıklarını görmek keyiflerin en büyüğü.

İletişim Bilgileri

Kroki :

Telefon:
+(90) 541 771 25 88

Adres:
Dali SYM
Belek Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No:18 A/105
Belek / Antalya / Türkiye

E-Posta:
dalikeyf@windowslive.com
dalibelek@gmail.com